Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Відокремлений підрозділ та ПДФО як сплатити?

  дфс

  Відокремлений підрозділ та ПДФО як сплатити?

  Відокремлений підрозділ та ПДФО

  Відокремлений підрозділ та ПДФО: Відповідно до ст.55 ГКУ суб’єкти господарювання мають право відкривати свої філії, представництва, інші відокремлені підрозділи без створення юридичної особи. Сплата ПДФО до бюджету здійснюється за нормами Бюджетного кодексу.

  Відокремлений підрозділ та ПДФО: Припустимо, що підрозділ не уповноважений нараховувати (сплачувати) ПДФО за такий відокремлений підрозділ, то всі обов’язки податкового агента виконує юридична особа. Податок на доходи, нарахований працівникам відокремленого підрозділу, перераховується до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.

  Отже, якщо юридична особа створює виробничі структурні підрозділи із використанням праці найманих осіб за місцезнаходженням (розташуванням) на іншій території. Ніж така юридична особа і не уповноважені нею нараховувати (сплачувати) ПДФО. Такий платник податків зобов’язаний стати на облік за неосновним місцем обліку у відповідних контролюючих органах за місцезнаходженням таких об’єктів та перераховувати податок на доходи фізичних осіб до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого підрозділу.

  Посилання

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ