Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Безлімітна репатріація коштів іноземними інвесторами від продажу цінних паперів і корпоративних прав

  Безлімітна репатріація коштів іноземними інвесторами від продажу цінних паперів і корпоративних прав

  Безлімітна репатріація коштів: НБУ повідомляє, що у межах валютної лібералізації і для подальшого поліпшення інвестиційного клімату було скасовано щомісячний ліміт у сумі 5 млн євро на репатріацію коштів від продажу цінних паперів, корпоративних прав. Також коштів, отриманих унаслідок зменшення статутних капіталів юридичних осіб, виходу з господарських товариств іноземними інвесторами.

  Також розширено перелік операцій, які дозволяється здійснювати за рахунками нерезидентів. Зокрема, на поточні рахунки фізичних осіб-нерезидентів дозволено зарахування коштів в гривнях, отриманих в якості дивідендів. Процентних доходів за цінними паперами та інших доходів за об’єктами прав власності в Україні. Які не пов’язані з їх відчуженням, продажем, ліквідацією або зменшенням статутного капіталу.

  безлімітна репатріація коштів: Зазначені послаблення разом з раніше скасованим обмеженням на репатріацію дивідендів дають змогу нерезидентам гнучкіше розпоряджатися власними коштами як в іноземній валюті, так і в гривні. Спрощення процедури повернення іноземних інвестицій також сприятиме їх подальшому припливу в Україну.

  Крім цього, для уникнення різночитань НБУ уточнив. Що чинний е-ліміт у 2 млн євро/рік для інвестицій юридичних осіб-резидентів за кордон поширюється також на придбання цінних паперів іноземних емітентів. Та облігацій зовнішньої державної позики України.

  Чергові валютні послаблення затверджені Постановою Правління НБУ №113 від 9 вересня 2019 року «Про затвердження Змін до Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті». Вони набувають чинності 10 вересня 2019 року.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ