Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    Бюджетне відшкодування ПДВ: коли та як?

    дфс

    Бюджетне відшкодування ПДВ: коли та як?

    відшкодування ПДВ

    Бюджетне відшкодування ПДВ: ДФС пояснює, що відповідно до п. 200.10 ПКУ,платники податку, які мають право на бюджетне відшкодування та подали заяву про повернення суми бюджетного відшкодування. Отримують таке бюджетне відшкодування у разі узгодження контролюючим органом заявленої суми бюджетного відшкодування за результатами камеральної перевірки. У випадках, визначених п. 200.11 цієї статті — за результатами перевірки, зазначеної у такому пункті, що проводяться відповідно до ПКУ. Також контролюючий орган має право протягом 60 календарних днів, що настають за граничним строком подання податкової декларації, провести документальну перевірку.

    Коли податкова декларація надана після закінчення граничного строку — за днем її фактичного подання, провести документальну перевірку платника податку, якщо розрахунок суми бюджетного відшкодування було зроблено за рахунок від’ємного значення, сформованого за операціями:

    • за періоди до 1 липня 2015 року, що не підтверджені документальними перевірками;
    • з придбання товарів/послуг за період до 1 січня 2017 року у платників податку, що використовували спеціальний режим оподаткування. Визначений відповідно до ст.209 ПКУ.

    Звертаємо увагу, що камеральна перевірка податкової декларації або уточнюючого розрахунку проводиться протягом 30 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку їх подання, а якщо такі документи були надані пізніше, — за днем їх фактичного подання. Камеральній перевірці підлягає вся податкова звітність суцільним порядком. Згода платника податків на перевірку та його присутність під час проведення камеральної перевірки не обов’язкова.

    Також зазначається, що відповідно до п.78.1.8 ПКУ документальна позапланова перевірка проводиться виключно щодо законності декларування заявленого бюджетне відшкодування ПДВ та/або з від’ємного значення з ПДВ, яке становить більше 100 тис грн.

    Посилання

    ще новини ….

    Замовити фінансовий аудит

    You must be logged in to post a comment.

    ПОДЗВОНИТИ НАМ