Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Додаткові соціальні гарантії на період карантину для ФОП-ів

  Додаткові соціальні гарантії на період карантину для ФОП-ів

  додаткові соціальні гарантії

  Додаткові соціальні гарантії: Кабінетом Міністрів України прийнято рішення щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину для фізичних осіб-підприємців, які мають дітей, та людей, які втратили роботу та зареєструвались у центрі зайнятості як безробітні.

  Відповідну постанову «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми», розроблену Міністерством соціальної політики. Прийнято на засіданні Уряду 22 квітня 2020 року. Текст її поки що не оприлюднений.

  За даними КМУ, цією постановою, зокрема:

  1. Запроваджено виплату допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої і другої групи платників єдиного податку та сплачували ЄСВ, на період карантину та на один місяць після дати його відміни.

  Таку допомогу отримає приблизно 300 тисяч сімей.

  Вона надаватиметься на кожну дитину до 10 річного віку у розмірі прожиткового мінімуму:

  • для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн;
  • для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 гривень.
  1. Змінено підхід до розрахунку сукупного доходу сім’ї при визначенні права на державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям для осіб, які під час карантину стали безробітними

  Так, до доходу не буде враховуватись отримана заробітна плата, а лише допомога по безробіттю.

  Цією підтримкою буде охоплено приблизно 100 тисяч громадян. Середньомісячній розмір допомоги для малозабезпеченої сім’ї, в якій виховуються неповнолітні діти, становитиме від 2800 до 3020 гривень.

  1. Збільшено з двох до трьох місяців термін простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послугодержувачами житлових субсидій та пільг, за наявності якої житлова субсидія не призначається.

   

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ