Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Єдиний рахунок для податків: Президент підписав Закон ❗️❗️❗️

  Єдиний рахунок для податків: Президент підписав Закон ❗️❗️❗️

  Єдиний рахунок для податків

  Єдиний рахунок для податків: 16 квітня 2020 року Президент України підписав Закон 559-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон).

  Повідомляється, що у Законі враховані всі пропозиції Президента України. Які стосуються внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва i обiгу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробiв та пального». Та до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

  Законом виключено із Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» п. 2 роздiлу II «Прикiнцевi та перехідні положення» Закону щодо змін до ст. 18 Закону України «Про державне регулювання виробництва i обiгу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробiв та пального», як такий, що не відповідає Конституції України, Господарському кодексу України, Закону України «Про ціни і ціноутворення».

  Законом п. 1 частини десятої ст. 9, п. 1 частини дванадцятої ст. 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» викладено з урахуванням внесених змін Законом України «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» від 14 січня 2020 року №440-IX (набрав чинності 13 лютого 2020 року), за яких у наведених положеннях вживається термін «податковий орган» замість терміну «орган доходів і зборів».

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ