Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Увага! Відповідальність за нереєстрацію платником ПДВ

  дфс

  Увага! Відповідальність за нереєстрацію платником ПДВ

  Нереєстрація платником ПДВ

  Нереєстрація платником ПДВ: фіскальна служба нагадує, що під обов’язкову реєстрацію як платника ПДВ підпадає особа, у якої загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню ПДВ у т.ч. з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 млн. грн. (без урахування ПДВ).

  Також зазначається, що до оподатковуваних операцій для цілей реєстрації особи як платника ПДВ належать операції: що підлягають оподаткуванню за основною ставкою ПДВ (20%), ставкою 7%, нульовою ставкою ПДВ та звільнені (умовно звільнені) від оподаткування ПДВ.

  Для здійснення реєстрації платником ПДВ особа не пізніше 10 числа календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вперше досягнуто обсягу оподатковуваних операцій з постачання товарів/послуг понад 1 млн. грн. Повинна подати до фіскального органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) реєстраційну заяву платника ПДВ за формою №1-ПДВ.

  Відповідно, можна зробити висновок. Що у разі здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню ПДВ. Якщо їх загальний обсяг протягом останніх 12 календарних місяців перевищує 1 млн. гривень. Необхідно подати до фіскального органу за своїм місцезнаходженням реєстраційну заяву платника ПДВ за формою №1-ПДВ. Та зареєструватись як платник ПДВ в обов’язковому порядку.

  Якщо ж особа, яка підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ, але не подала до контролюючого органу Заяву. Несе відповідальність за ненарахування або несплату ПДВ на рівні зареєстрованого платника ПДВ без права нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування.

  Зазначена норма визначена п.181.1 ст.181; п.183.2 та п.183.10 ст.183 ПКУ.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ