Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Митна електронна декларація без відбитка «мокрої» печатки

  консультує Ед Рем

  Митна електронна декларація без відбитка «мокрої» печатки

  митна електронна декларація

  Митна декларація — письмова заява встановленої форми, що подається митному органу на паперовому носії або як електронний документ (електронна МД). Містить відомості про товари та транспортні засоби, які переміщуються через митний кордон України, митний режим, у який вони заявляються, а також іншу інформацію, необхідну для здійснення митного контролю, митного оформлення, митної статистики, нарахування та сплати податків, зборів та інших платежів.

  Відповідно до п. 16 Положення про митні декларації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012р. №450 (далі – Положення №450), митна декларація на паперовому носії вважається оформленою за наявності на всіх її аркушах відбитка особистої номерної печатки посадової особи митного органу, яка завершила митне оформлення.

  Електронна МД вважається оформленою за наявності внесеної до неї посадовою особою митного органу, яка завершила митне оформлення, за допомогою автоматизованої системи митного оформлення відмітки про завершення митного оформлення та засвідчення такої декларації електронним цифровим підписом (далі- ЕЦП) посадової особи митного органу, яка завершила митне оформлення. Оформлена електронна митна декларація за допомогою автоматизованої системи митного оформлення перетворюється у візуальну форму, придатну для сприйняття її змісту людиною, у форматі, що унеможливлює у подальшому внесення змін до неї, засвідчується електронним цифровим підписом посадової особи митного органу, яка завершила митне оформлення, та надсилається декларанту або уповноваженій ним особі.

  Отже, якщо митна декларація складалась в електронному вигляді. То декларація має засвідчуватись не відбитком мокрої печатки, а ЕЦП посадової особи митного органу.

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ