Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Оренда майна в період карантину. Чи можна не платити?

консультує Ед Рем

Оренда майна в період карантину. Чи можна не платити?

Оренда майна в період карантину

Оренда майна в період карантину: Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» (далі – Закон) набув чинності 02.04.2020р.

В Законі вказано наступне:

«З моменту встановлення карантину, введеного постановою Кабінету Міністрів України “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” від 11 березня 2020 року № 211 (з наступними змінами і доповненнями), і до його завершення в установленому законом порядку наймач може бути звільнений від плати за користування майном відповідно до частини шостої статті 762 Цивільного Кодексу України (далі – ЦКУ)».

Відповідно, в частині шостій статті 762 ЦКУ зазначено, що

«Наймач звільняється від плати за весь час. Протягом якого майно не могло бути використане ним через обставини, за які він не відповідає.»

Оренда майна в період карантину: тобто, якщо ви не користуєтесь орендованим майном в період карантину. То ви можете не сплачувати за користування майном за домовленістю сторін.

ще консультації…..

ПОДЗВОНИТИ НАМ