Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Відрядження – як розрахувати добові та ПДФО?

  Відрядження – як розрахувати добові та ПДФО?

  відрядження добові та ПДФО

  Відрядження добові та ПДФО: Фіскальна служба Дніпропетровської області  нагадує. Що згідно із нормою, визначеною п.п.170.9.1 п.170.9 ст.170 ПКУ, до оподатковуваного ПДФО. Доход платника податків – фізичної особи, яка перебуває у трудових відносинах із своїм роботодавцем або є членом керівних органів підприємств, установ, організацій. Не включаються витрати на відрядження, які не підтверджені документально. Зокрема на харчування та фінансування інших власних потреб фізичної особи (добові витрати), понесені у зв’язку з таким відрядженням (добові):

  • на території України, але не більш як 0,1 розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. В розрахунку за кожен календарний день такого відрядження;
  • для відряджень за кордон не вище 80 євро за кожен календарний день такого відрядження. Який береться за офіційним обмінним курсом гривні до євро, установленим Національним банком України, в розрахунку за кожен такий день.

  Законом України від 23.11.2019р. №2629-VIII «Про Державний бюджет України на 2019 рік» зі змінами передбачено. Мінімальна заробітна плата з 01.01.2019р. становить 4 173 гривень.

  Відповідно, у 2019 році сума добових для відряджень у межах території України, що не оподатковується ПДФО, складає 417,30 грн.

  відрядження добові та ПДФО: до того ж, сума збільшення розміру добових витрат на відрядження понад встановлені норми включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника ПДФО. В свою чергу, оподатковується ПДФО за ставкою 18% і військовим збором за ставкою 1,5%  та відображається у податковому розрахунку за формою №1ДФ.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудиторські послуги

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ