Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Увага! Вчасно реєструємось платником ПДВ

  ДФС повідомляє

  Увага! Вчасно реєструємось платником ПДВ

  реєструємось платником ПДВ

  Реєструємось платником ПДВ: просимо звернути увагу суб’єктів господарювання щодо реєстрації платником податку на додану вартість. Особа підлягає обов’язковій реєстрації у разі:

  – якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню. У тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців. Яка сукупно перевищує 1000000 грн. (без урахування податку на додану вартість). Відповідно, така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених ст.183 ПКУ, крім особи, яка є платником єдиного податку першої – третьої групи;

  – проведення нею операції з постачання конфіскованого майна, знахідок, скарбів, майна, визнаного безхазяйним, майна, за яким не звернувся власник до кінця строку зберігання, та майна. Що за правом успадкування чи на інших законних підставах переходить у власність держави, незалежно від того, чи досягає вона загальної суми операцій із постачання товарів/послуг, 1 млн. грн.. А також незалежно від того, який режим оподаткування використовує така особа згідно із законодавством.

  Реєструємось платником ПДВ: відповідно, при обов’язковій реєстрації особи як платника податку реєстраційна заява подається до контролюючого органу не пізніше 10 числа календарного місяця. Що настає за місяцем, в якому вперше досягнуто обсягу оподатковуваних операцій 1 млн. грн.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудиторьскі послуги

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ