Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  РРО та фактичні перевірки

  новини від Ед Рем

  РРО та фактичні перевірки

  2.1. Проводяться фактичні перевірки щодо здійснення платниками податків розрахункових операцій,

  • у разі наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації від державних органів або органів місцевого самоврядування, яка свідчить про можливі порушення платником податків законодавства …. із забезпечення можливості проведення розрахунків за товари (послуги) з використаннямелектронних платіжних засобів;
  • письмового звернення покупця (споживача), оформленого відповідно до закону, …щодо незабезпечення можливості проведення розрахунків за товари (послуги) з використанням електронних платіжних засобів.

  Тобто, фактично здійснено заходи для запобігання «перенесення» розрахунків у повністю готівковий формат, та підтримання безготівкових операцій, які здійснює населення.

  2.2. Тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, санкції за порушення ЗУ №265/95-ВР не застосовуються, крім санкцій за порушення порядкуздійснення розрахункових операцій при продажу підакцизних товарів.

  2.3. На період дії правового режиму воєнного стану або обставиннепереборної сили:проведення розрахункових операцій, що здійснюються в режимі офлайн тавикористання фіскальних номерів із діапазону фіскальних номерів, сформованихфіскальним сервером контролюючого органу, може здійснюватися в понадвстановлені абзацами третім та четвертим статті 5 цього Закону строки.

  зупинити дію абзацу сьомого статті 5 цього Закону.»

  Єдиний податок для всіх                                                                           Фінансовий моніторинг

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ