Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Сплата ПДФО від нарахованого доходу коли та як?

  дфс

  Сплата ПДФО від нарахованого доходу коли та як?

  ПДФО

  ПДФО від нарахованого доходу: як повідомляє ДФС, що відповідно до пп.168.1 ПКУ податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку. Зобов’язаний утримувати ПДФО із суми такого доходу за його рахунок.
  ПДФО осіб сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банки приймають платіжні документи на виплату доходу лише за умови одночасного подання розрахункового документа на перерахування податку до бюджету.

  У разі якщо оподатковуваний дохід надається у негрошовій формі чи виплачується готівкою з каси податкового агента. ПДФО сплачується (перераховується) до бюджету протягом трьох банківських днів з дня, що настає за днем такого нарахування (виплати, надання).

  Якщо ж оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується (не надається) платнику податку. Податок, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у строки, встановлені ПКУ для місячного податкового періоду, тобто не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити фінансовий аудит

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ