Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Які доходи не включаються до складу доходу платника ПДФО?

  Які доходи не включаються до складу доходу платника ПДФО?

  Які доходи не включаються

  Які доходи не включаються?: відповідно до п.14 підрозд. І розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами і доповненнями. Тимчасово до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб. За 2020 – 2021 податкові (звітні) періоди не включаються доходи у вигляді доходів у грошовій та/або натуральній формі. Які тримані внаслідок ліквідації (припинення) іноземної юридичної особи або іноземного утворення без статусу юридичної особи платником податків – акціонером (учасником, партнером, пайовиком, засновником, контролюючою особою) іноземної юридичної особи або іноземного утворення без статусу юридичної особи, у разі дотримання усіх таких умов.

  Які доходи не включаються?:

  • процедура ліквідації (припинення) іноземної юридичної особи або іноземного утворення без статусу юридичної особи розпочата не раніше 1 січня 2020 року та завершена не пізніше 31 грудня 2021 року;
  • платник податків подав до контролюючого органу одночасно з податковою декларацією про майновий стан і доходи за відповідний податковий (звітний) рік складену в довільній формі заяву про звільнення таких доходів від оподаткування із зазначенням характеристик отриманого майна та ліквідованої (припиненої) іноземної юридичної особи або іноземного утворення без статусу юридичної особи. А також документи, що містять відомості про вартість отриманого майна. Відповідно до фінансової звітності іноземної юридичної особи або іноземного утворення без статусу юридичної особи. Складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності. На дату прийняття рішення про розподіл майна у якості виплати доходу у зв’язку з ліквідацією (припиненням) іноземної юридичної особи або іноземного утворення без статусу юридичної особи.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ