Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Звітність з ПДВ, як заповнюється у гривнях з копійками чи без копійок?

  новини від Ед Рем

  Звітність з ПДВ, як заповнюється у гривнях з копійками чи без копійок?

  Звітність з ПДВ

  Звітність з ПДВ: ДПС по роботі з великими платниками податків нагадує, що відповідно до п. 4 розд. ІІІ Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29.01.2016 за № 159/28289 (далі – Порядок № 21), усі показники у податковій звітності з ПДВ проставляються у гривнях без копійок з відповідним округленням за загальновстановленими правилами.

  Згідно з п. 6 розд. І Порядку № 21 до податкової звітності з податку на додану вартість належать:

  • податкова декларація з податку на додану вартість з додатками;
  • уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок з додатками;
  • розрахунок податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник податку на додану вартість, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України.

  Звітність з ПДВ: отже, усі показники податкової декларації та додатків до неї заповнюються у гривнях без копійок з відповідним округленням за загальновстановленими правилами.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ