Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Строки сплати податку на прибуток – нагадування від ДФС

  ДФС повідомляє

  Строки сплати податку на прибуток – нагадування від ДФС

  Строки сплати податку на прибуток

  Строки сплати податку на прибуток, державна фіскальна служба у Дніпропетровській області нагадує, що порядок обчислення та сплати податку на прибуток підприємств визначено ст.137 ПКУ.

  Податок нараховується платником самостійно за ставкою, визначеною ст.136 ПКУ, від бази оподаткування, визначеної згідно зі ст.135 ПКУ (п.137.1 ПКУ).

  Податковими (звітними) періодами для податку, крім випадків, передбачених п.137.5 ПКУ, є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік. При цьому податкова декларація розраховується наростаючим підсумком (п.137.4  ПКУ).

  Пунктом 137.5 ПКУ встановлено, що річний податковий (звітний) період встановлюється для таких платників податку:

  а) платників податку, які зареєстровані протягом звітного (податкового) року (новостворені), що сплачують податок на прибуток на підставі річної податкової декларації за період діяльності у звітному (податковому) році;

  б) виробників сільськогосподарської продукції;

  в) платників податку, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за показниками Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід), за попередній річний звітний (податковий) період, не перевищує 20 мільйонів гривень. При цьому до річного доходу від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначеного за показниками Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід), включається дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), інші операційні доходи, фінансові доходи та інші доходи.

  Крім того, п.137.8  ПКУ визначено, що платники податку на дохід –  суб’єкти, які здійснюють випуск та проведення лотерей, щоквартально сплачують податок на дохід у порядку і в строки, які встановлені для квартального податкового (звітного) періоду з поданням податкової декларації з податку на прибуток.

  Строки сплати податку на прибуток: відповідно до п.57.1 ПКУ платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10-ти календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених ПКУ.

  Посилання

  ще новини…..

  Аудит та погоджені процедури……

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ