Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Виплачуєте нерезидентам кошти? Тоді маєте звільнення від оподаткування

  дфс

  Виплачуєте нерезидентам кошти? Тоді маєте звільнення від оподаткування

  виплати нерезидентам

  Виплати нерезидентам: Офіс ВПП нагадує, що відповідно до ст.141.4.1 ст.141 ПКУ доходи, отримані нерезидентом із джерелом їх походження з України. Оподатковуються в порядку і за ставками визначеними ПКУ.

  Згідно з п.п.141.4.2 ст. 141 ПКУ резидент, що здійснює на користь нерезидента будь-яку виплату з доходу з джерелом його походження з України. Отриманого таким нерезидентом від провадження господарської діяльності, утримують податок з таких доходів за ставкою в розмірі 15%. Якщо інше не передбачено положеннями міжнародних договорів України з країнами резиденції осіб, на користь яких здійснюються виплати.

  До того ж, якщо положеннями чинних міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування. Україна з країнами резиденції осіб, на користь яких здійснюються виплати доходів, передбачено інші ставки оподаткування, то застосовуються норми міжнародних договорів.

  Підставою для застосування міжнародного договору про уникнення подвійного оподаткування є довідка на паперовому носії. Яка належним чином легалізована та перекладена відповідно до законодавства України

  Довідка дійсна в межах календарного року, в якому вона видана.

  У разі неподання нерезидентом довідки, доходи нерезидента із джерелом їх походження з України підлягають оподаткуванню відповідно до законодавства України (п.103.10 ст.103 ПКУ).

  Сума податків, які утримуються при виплаті доходів нерезидентам, мають своє відображення в Декларації з податку на прибуток у рядку 23, до якого переноситься сумарне значення показників рядка 22 додатків ПН до декларації.

  Виплати нерезидентам: Додатки ПН заповнюються окремо щодо кожного нерезидента, якому виплачуються доходи.

  Отже, застосування міжнародного договору України в частині звільнення від оподаткування або застосування пониженої ставки податку дозволяється тільки за умови надання нерезидентом особі (податковому агенту) довідки (або її нотаріально засвідченої копії), яка підтверджує, що нерезидент є резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір України.

   

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ