Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    Виплачуєте нерезидентам кошти? Тоді маєте звільнення від оподаткування

    дфс

    Виплачуєте нерезидентам кошти? Тоді маєте звільнення від оподаткування

    виплати нерезидентам

    Виплати нерезидентам: Офіс ВПП нагадує, що відповідно до ст.141.4.1 ст.141 ПКУ доходи, отримані нерезидентом із джерелом їх походження з України. Оподатковуються в порядку і за ставками визначеними ПКУ.

    Згідно з п.п.141.4.2 ст. 141 ПКУ резидент, що здійснює на користь нерезидента будь-яку виплату з доходу з джерелом його походження з України. Отриманого таким нерезидентом від провадження господарської діяльності, утримують податок з таких доходів за ставкою в розмірі 15%. Якщо інше не передбачено положеннями міжнародних договорів України з країнами резиденції осіб, на користь яких здійснюються виплати.

    До того ж, якщо положеннями чинних міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування. Україна з країнами резиденції осіб, на користь яких здійснюються виплати доходів, передбачено інші ставки оподаткування, то застосовуються норми міжнародних договорів.

    Підставою для застосування міжнародного договору про уникнення подвійного оподаткування є довідка на паперовому носії. Яка належним чином легалізована та перекладена відповідно до законодавства України

    Довідка дійсна в межах календарного року, в якому вона видана.

    У разі неподання нерезидентом довідки, доходи нерезидента із джерелом їх походження з України підлягають оподаткуванню відповідно до законодавства України (п.103.10 ст.103 ПКУ).

    Сума податків, які утримуються при виплаті доходів нерезидентам, мають своє відображення в Декларації з податку на прибуток у рядку 23, до якого переноситься сумарне значення показників рядка 22 додатків ПН до декларації.

    Виплати нерезидентам: Додатки ПН заповнюються окремо щодо кожного нерезидента, якому виплачуються доходи.

    Отже, застосування міжнародного договору України в частині звільнення від оподаткування або застосування пониженої ставки податку дозволяється тільки за умови надання нерезидентом особі (податковому агенту) довідки (або її нотаріально засвідченої копії), яка підтверджує, що нерезидент є резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір України.

     

    Посилання

    ще новини….

    Замовити аудит підприємства

    You must be logged in to post a comment.

    ПОДЗВОНИТИ НАМ