Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    Поточні консультації

    консультує Ед Рем

    Повернення простроченої сировини: припустимо, що підприємство купує у постачальника сировину. Товар оплачений в повному обсязі відповідно до договору, товар отримано своєчасно. Проходить півроку, і строк використання сировини закінчується. Постачальник готовий прийняти її назад. Виникає питання, як документально оформити таку операцію? Відповідно до вимог ст.ст. 672, 678 Цивільного кодексу України від…

    Читати далі
    консультує Ед Рем

    Звіт про управління: згідно з п. 2 ст.11 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999р. № 996-XIV (далі – ЗУ №996-ХІV) порядок та строки подання фінансової звітності, консолідованої фінансової звітності, звіту про управління … визначаються Кабінетом Міністрів України. Увага!!!! Звіт про управління зазначається окремо від…

    Читати далі
    консультує Ед Рем

    Звітність в форматі XBRL, яким підприємствам обов’язково подавати звітність в такому форматі? Відповідно до п.5 ст.121 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999р. №996-ХIV(далі – Закон) підприємства, для яких ведення обліку за МСФЗ є обов’язковим,складають і подають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність органам державної…

    Читати далі
    консультує Ед Рем

    Анулювання зареєстрованих ПН: відповідно до п.192.1 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI (далі – ПКУ) у разі допущення помилок при складанні податкової накладної, у тому числі не пов’язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, платник податку може скласти розрахунок коригування до такої податкової накладної. Згідно з консультацією ДФС, розміщеною…

    Читати далі
    консультує Ед Рем

    Оприбуткування металобрухту: відповідно до Наказу Міністерства статистики України «Про затвердження типових форм первинного обліку» від 29.12.1995р. №352, документальне оприбуткування металобрухту відображають в «Акті на списання основних засобів» (форма №ОЗ-3) чи в «Акті на списання автотранспортних засобів» (форма №ОЗ-4). Для цього потрібно заповнити розділ «Розрахунок результатів списання об’єктів» зазначених документів. Згідно…

    Читати далі
    консультує Ед Рем

    Спеціальний транспорт: припустимо, що комунальне підприємство має комплекс, придбаний за бюджетні кошти, але не введений в експлуатацію. При цьому, потрібно ввести в експлуатацію дві складові комплексу (спеціальні транспортні засоби), вартості яких немає. Виникає питання, чи потрібно залучати незалежного експерта для визначення вартостітаких складових комплексу для введення їх в експлуатацію? Відповідно…

    Читати далі
    консультує Ед Рем

    Договір ЦПХ: Припустимо, що між суб’єктом господарювання та особою укладено договір цивільно-правового характеру. Із виконавчої служби прийшла постанова про утримання штрафу на відповідну особу. Згідно зі ст.69Закону України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 №1404-VIII (далі – ЗУ №1404-VIII) підприємства здійснюють відрахування із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника…

    Читати далі
    консультує Ед Рем

    Талони на паливо: відповідно до п. 3 спільного Наказу Міністерства палива та енергетики України,Міністерства економіки України,Міністерства транспорту та зв’язку України,Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики «Про затвердження Інструкції про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України» від 20.05.2008р….

    Читати далі
    консультує Ед Рем

    Помилкове списання коштів: між підприємством та підприємством-отримувачем немає договірних відносин. Помилкове списання/зарахування коштів – списання/зарахування коштів, унаслідок якого з вини банку або клієнта відбувається їх списання з рахунку неналежного платника та/або зарахування на рахунок неналежного отримувача. (п.1.4 Постанови НБУ «Про затвердження Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті»…

    Читати далі
    консультує Ед Рем

    Використання води зі свердловини: припустимо, що на підприємстві є свердловина для забору води (питної та на санітарно-гігієнічні потреби). Було подано«Податкову декларацію з рентної плати» разом із Додатком 5 (розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води). Чи потрібно було заповнювати Додаток 5, або ж використовувати замість нього Додаток 1 (розрахунок…

    Читати далі
    ПОДЗВОНИТИ НАМ