Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

ПДФО

Які доходи не включаються?: відповідно до п.14 підрозд. І розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами і доповненнями. Тимчасово до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб. За 2020 – 2021 податкові (звітні) періоди не включаються…

Читати далі
дфс

ПДФО та військовий збір: ДПС розповідає, що роботодавець є податковим агентом. Податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь працівника – платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО), зобов’язаний утримувати ПДФО із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку ПДФО, визначену у ст. 167 ПКУ….

Читати далі
дфс

Надміру витрачені кошти, чи застосовується підвищуючий коефіцієнт при визначенні бази оподаткування для таких коштів, витрачених платником податків на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлені строки? Фіскали Львівської області нагадують, що відповідно до п.164.5. ст.164 ПКУ від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями. Під час…

Читати далі
дфс

ПДФО від нарахованого доходу: як повідомляє ДФС, що відповідно до пп.168.1 ПКУ податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку. Зобов’язаний утримувати ПДФО із суми такого доходу за його рахунок. ПДФО осіб сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банки приймають…

Читати далі
ПОДЗВОНИТИ НАМ