Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    Як анулювати помилково зареєстровану податкову накладну?

    дфс

    Як анулювати помилково зареєстровану податкову накладну?

    анулювання податкової накладної

    Анулювання податкової накладної: ДФС нагадуює, що відповідно до п.201.10 ст.201 ПКУ, при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник ПДВ – продавець товарів/послуг зобов’язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в ЄРПН та надати покупцю за його вимогою.

    У разі допущення платником ПДВ помилок при складанні податкової накладної. Передбачена можливість складання розрахунку коригування до такої податкової накладної. У тому числі у випадках, не пов’язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг (п. 192.1 ст. 192 ПКУ).

    Тому, у разі складання податкової накладної без факту здійснення господарської операції. Та її реєстрації в ЄРПН платник ПДВ з метою анулювання податкової накладної та виправлення помилки може скласти розрахунок коригування до неї:

    • у полі «Дата складання» зазначається дата, на яку було виявлено помилку;
    • у заголовній частині розрахунку коригування вказуються дані із заголовної частини податкової накладної з індивідуальним податковим номером покупця на якого помилково (без факту здійснення господарських операцій) було складено податкову накладну;
    • у розділі Б – зі знаком «–» (виводяться в «0») відповідні показники усіх рядків податкової накладної, що коригується (кількість, обсяг постачання та сума ПДВ).

    У графі 2.1 «код причини» розрахунку коригування зазначається код «103» (повернення товару або авансових платежів).

    Такий розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем товарів/послуг, на якого була складена така податкова накладна.

    Посилання

    ще новини….

    Замовити аудит підприємства

    You must be logged in to post a comment.

    ПОДЗВОНИТИ НАМ